Sitemizde bulunan ‘’SAHALARIMIZ’’ sekmesinde sahalarımızın konumu bilgilerine ulaşabilirsiniz.

KALECİ OKULUNA NEDEN İHTİYAÇ VARDIR?

   Günümüzde futbol kulüplerinde kaleci antrenörü eksikliği görülmektedir. Süper lig ve diğer profesyonel kulüp altyapılarında yeterli bilgi, birikim ve tecrübeye sahip antrenör sayısı gün geçtikçe azalmaktadır. Çocuklarımıza faydalı olacak antrenörlerimiz kendi geleceklerini düşünerek maalesef profesyonel futbola yönelmektedir.

   Bu sebeple çocuklarımızın eğitimi maalesef tamamlanamamaktadır. Çocuklarımızın eğitim eksiğini kapatmak ve daha fazla gelişim göstermesini sağlamak için kaleci okullarından yardım alabiliriz.

   Bu noktada önemli olan tercih ettiğimiz kaleci okuludur. Kalecilerimizin gelişimini olumsuz etkileyecek ve sakatlanmalarına sebep olacak antrenörleri tercih etmemeliyiz. Kaleci okulu tercihi yaparken antrenör ekibinin tecrübesi ve eğitim seviyesi mutlaka araştırılmalıdır.

   Doğru ve kaliteli antrenmanlar ile çocuklarımızın gelişimi daha hızlı olacaktır. Sporculuğun temeli çok çalışma gerektirir. Bu sebeple doğru kaliteli antrenman takviyesine çocuklarımızın ihtiyacı vardır.

Antrenmanlar kalecinin yaşına göre eğitmenlerimiz tarafından yapılacak olan gözlem ve testler sonucunda planlanacaktır.

Kalecinin Okul saatleri ve bulunduğu konumuna göre İstanbul Anadolu ya da Avrupa yakasında belirlenen gün ve saatlerde anlaşmalı olduğumuz tesislerde antrenmanlarımız yapılacaktır.

Number one GK kaleci akademisine kayıt esnasında beden ölçüleriniz alınarak size özel malzemeler (paket ücretinin dışında) yaptırılarak teslim edilecektir. Antrenmanlarda bu kıyafetlerin kullanımı zorunludur.

Evet alabilirsiniz. Fiyat ve Antrenmanların planlanması için iletişime geçiniz.

Çocuk koruma programı gereği çocuklarımızın verileri/antrenman görüntüleri elektronik ortamda velilerle paylaşılmayacaktır.

Ancak bütün antrenmanlarımız kayıt altına alınacağı için, istenildiği takdirde velilerimize ofisimizde görsel sunum yapılacaktır.

Kalecilerimize saha içi eğitimler dışında saha dışında da teknik ve taktik becerilerini geliştirmek için ofisimizde bulunan dershanemizde teorik eğitim verilecektir. Fiziksel, psikolojik, beslenme konularında da eğitimler verilecektir.

Sporcu gelişiminde velilerin rolünün önemi bilinmektedir. Bu rolün gerektirdiği sorumlulukların daha iyi aşılabilmesi için velilerimizle toplantılar yapılacaktır.

Beslenme uzmanımız periyodik olarak bilgilendirme toplantıları yapacaktır. İstenildiği takdirde (paket ücretinin dışında) özel olarak beslenme programı talep edilebilir.